Március 15-i hosszúhétvége a Follyban: emlékezzünk együtt a szabadságharc hőseire

2022. 03. 07. 13:14:25

Idén négynapos hosszúhétvégén ünnepelhetjük a magyar forradalom és szabadságharc évfordulóját. A Follyban is több ünnepi programmal készülünk.

Március 11-15. között éttermünkben ünnepi ajánlattal várjuk a hozzánk érkezőket, étlapunkat korabeli fogásokkal egészítjük ki, aktuális kínálatunkban kérhető lesz Jókai bableves és mangalicapörccel körített pirított túrós csusza is.

Három nap, három fogás, három bor: borvacsorát szervezünk szombaton, vasárnap és hétfőn is 17 órától. A XIX. századi ételekből összeállított három fogásos menüsorhoz 3 tételes borkóstolót kínálunk. A program ára belépővel és vezetett túrával együtt 11.900 Ft. Jegyek a webshopunkban vásárolhatók.

Emellett vezetett kertlátogatásokon idézzük meg az ünnep hangulatát és a történelmi kerteket. További információk ITT olvashatók.

Március 15-én is irány a Folly!